Informacje
 • Z każdym dniem coraz cieplej. Po przelotnych opadach wróci pogodna aura

  25-03-2019 15:22 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Maciej Dolega o pogodzie w najbliższych dniach Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  Najbliższe dni w części regionów przyniosą przelotne opady deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem. Pod koniec tygodnia możemy spodziewać się poprawy w pogodzie. Z każdym dniem będzie też coraz cieplej.

  Wtorek przyniesie pogodną aurę jedynie mieszkańcom Pomorza Zachodniego. Na pozostałym obszarze kraju pojawią się przelotne opady deszczu, a na wschodzie deszczu ze śniegiem rzędu 1-5 litrów na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z północnego zachodu. W porywach może rozpędzać się do 60 kilometrów na godzinę.

  Przelotne opady deszczu

  W środę na zachodzie, Pomorzu i w Wielkopolsce może przelotnie popadać. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Czwartek zapowiada się pogodnie na północy kraju. Poza tym wystąpią przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Pomorzu. Słabo i umiarkowanie powieje z zachodu.

  Pogodnie i ciepło

  Na piątek w całym kraju prognozowana jest pogodna aura. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje z zachodu, a wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Początek weekendu również okaże się pogodny. W sobotę na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Tuż przed świętami zimne powietrze z północy ustąpi miejsca ciepłemu z południa....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Katharina znad Skandynawii...