Informacje
 • Zimno. W najcieplejszym momencie dnia tylko zero stopni

  17-11-2018 15:48 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock | Video: TVN24

  Choć do zimy jeszcze ponad miesiąc, czekają nas dni, podczas których doświadczymy przejmującego zimna i opadów śniegu.

  Niedziela upłynie pod znakiem opadów deszczu i deszczu ze śniegiem, a na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie - śniegu. Termometry wskażą od 2 stopni Celsjusza w centrum oraz na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu. Północny wiatr, który okaże się umiarkowany, spotęguje odczucie chłodu.

  Zrobi się biało

  W poniedziałek czeka nas kontynuacja chłodnej aury. Na zachodzie spadnie deszcz, a na pozostałym obszarze - deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura wyniesie od 2 st. C na wschodzie do 5 st. C na zachodzie. Porywy wschodniego wiatru osiągną 60 km/h.

  Zaświeci też słońce

  We wtorek mieszkańcy północy mogą liczyć na chwile ze słońcem. W pozostałych regionach aura nie będzie rozpieszczać - spadnie deszcz ze śniegiem i śnieg. Na termometrach zobaczymy od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Pomorzu. Powieje ze wschodu z prędkością 70 km/h.

  0 stopni na termometrach

  W środę pogodnie będzie tylko na Suwalszczyźnie. Na pozostałym obszarze towarzyszyć nam będą opady deszczu ze śniegiem i śniegu, a na Dolnym Śląsku - deszczu. Temperatura wyniesie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Ze wschodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, którego porywy mogą osiągać do 60 km/h.

  Wiatr osłabnie

  Czwartek zapowiada się pogodnie tylko na północy. W pozostałych regionach będzie trzeba liczyć się z deszczem i deszczem ze śniegiem, a na Mazowszu z samym śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...