Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -5°C 2°C -6°C Słonecznie
zwiń

Maja w Ogrodzie

Gościniec Drumlin, czyli oaza na Suwalszczyźnie (odc. 363)

26-02-2012 08:00

Jesteśmy tym razem w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Bohaterami odcinka są niezwykli ludzie, którzy 12 lat temu przenieśli się na Suwalszczyznę z luksusowego domu pod Warszawą i wszystko, co teraz mają, sami zbudowali od podstaw. Pan Marek mówi, że znalazł najpiękniejsze miejsce na ziemi, które daje też utrzymanie rodzinie. Dzięki niemu możemy podpatrzeć różne rodzaje tradycyjnego budownictwa, piękne rodzaje pokryć dachowych, czy ciekawe pomysły na dekoracje – np. płotek zwieńczony glinianymi garnkami. A wszystko to posadowione jest w pięknym ogrodzie wśród malw. Gospodarze prowadzą ogród ekologicznie, preferują też ekologiczną kuchnię. Z Mają podzielili się m.in. swoim przepisem na syrop z czarnego bzu.

Kolejne odcinki

 • cienisty ogród pod dębami
  Proszę o podanie odmiany pomidora "prezentu"dla gospodyni z karbowanym liściem
  ~ikab78 /2018-03-19 00:06
 • targi
  Najlepszy program! Uwilbiam porady Pani Mai! 24 marca jadę na targi zieleni do Nadarzyna, żeby się z nią spotkać
  ~Anna /2018-03-14 09:09
 • nowe programy
  brakuje programów budowlano-ogrodniczych, mówiących jak zrobić coś, żeby było dobrze i jak to powinno być (zalożenie fontanny, budowa altany, odwodnienie, itd), jak uprawiać rośliny takie a takie na konkretnym przykładzie (jak przycinać, co lubią, itd). Maja w ogrodzie pokazuje ogrody, ale brakuje rad technicznych dla początkujących lub takich, którzy są w trakcie zakładania ogrodu. uwielbiam Great British Garden Revival, czemu u nas nie ma Great Polish....?
  ~monika /2018-03-11 19:20
 • Ja też bardzo czekam na MAJĘ
  To bardzo cudownie oglądać cudze ogrody i porównywać jej ze swoim ogrodem. Łykam wszystkie nowinki które pokazuje P.Maja - już nie mam miejsca w swoim ogrodzie ale zawsze coś jeszcze mogę dosadzić.
  Pozdrawia i czekam na nowe odcinki
  ~krysia /2018-03-01 11:43
 • Czekam na powrót Mai w ogrodzie...w niedzielne poranki
  Kochani coście nam zrobili..? cudnie było nabierać inspiracji do pracy w ogródku przy porannej kawie i waszym programie. Fajne pomysly same wchodzily do głowy ...a teraz nie ma szans na obejrzenie ..bo w tygodniu dni zajęte przez pracę i inne obowiązki... i program ucieka za programem...wróćcie do nas ...bo nie będziemy się spotykać..pozdrawiam Beata z Koszalina
  ~Beata /2018-02-27 18:43

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!