Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 7°C 7°C -1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Maja w Ogrodzie
  • jeżówki
    Pytanie do Pani Aldony z królestwa kolorowych roslin. Czemu jeżówki tak stały się ostatnio popularne? Co w nich jest takiego niezwykłego? Nie mam ani jednej odmiany ale zastanawiam się nad zakupem. Pozdrawiam serdecznie.
    ~Basia /2018-08-19 23:56
  • Godziny emisji
    Droga stacjo, dlaczego takie godziny emisji, czy tylko jest to program dla amerykańskiej Polonii.
    ~jola37 /2018-08-14 22:17
  • Ogrody przyjazne
    Ogrody to nie tylko drzewa,krzewy,trawnik,byliny.Rzadko który ogród ma poidełka dla ptaków, budki lęgowe i hotele dla pożytecznych owadów.Dbajmy o pożyteczne stworzenia.I jak najmniej chemii w nich.
    ~Janek /2018-08-13 18:51
  • Susza,woda dla zwierząt i owadów
    Kochani redaktorzy TVN. Panuje susza .Oglądam wiele programów w stacjach TVN i w żadnym z nich nie zaobserwowałem audycji ,która promowała by pomoc ludzi zwierzętom zarówno udomowionym jak i dziko żyjącym w dostarczaniu wody do picia. Bez wody wiele zwierząt i owadów zginie. Poproście Polaków o wystawienie poideł niemalże w każdym miejscu ,zarówno w miastach jak i wsiach. Pomoc ta jest niezbędna. Ponieważ macie Państwo duże oddziaływanie w przekazie ważnych informacji to taka informacja dotrze do wszystkich Polaków.
    Nie jestem żadnym działaczem pro-ekologicznym,a jedynie wrażliwym człowiekiem.Widzę osobiście jak zwierzęta tej pomocy potrzebują. To niewiele kosztuje,a uruchomi pokłady wrażliwości ludzkiej na los zwierząt. Proszę.
    ~puszczyk7 /2018-08-01 15:21
  • Nowa Maja w ogrodzie
    Nie mozemy odbierac programu w Kanadzie
    ~Adam /2018-06-24 16:26

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!