Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 19°C 19°C 8°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Poradnik biegacza

Poradnik biegacza

JAK ZACZĄĆ, A POTEM BIEGAĆ POPRAWNIE I BEZPIECZNIE? WSKAZÓWKI TVN METEO ACTIVE

Jak biegać właściwie i efektywnie? Co robić, żeby uniknąć kontuzji? Z naszego poradnika dowiecie się, jakie są najczęstsze błędy początkujących - ale często i doświadczonych - biegaczy. Odpowiadamy też na najczęstsze wątpliwości, jakie ich dręczą.

Jak radzić sobie z bólem? Co robić, by go nie było? To pytania, jakie stawia sobie większość biegających osób. Często wynikają z błędów, jakie popełniają. Tymczasem okazuje się, że wielu popularnych kontuzji można uniknąć. Jak to robić?

Bardzo ważne rozciąganie

Doświadczony biegacz doskonale o tym wie: oprócz rozgrzewki przed biegiem, musi być rozciąganie po treningu. Jak się rozciągać? Dowiecie się z materiału poniżej. Przeczytacie też o tym, jakie bóle dręczą biegaczy i z czego wynikają.

Najczęstsze wątpliwości biegaczy

Jakie buty wybrać, jak biegać, żeby schudnąć, biegać rano czy wieczorem? - to pytania, które nie dają spać początkującym biegaczom. Poniżej odpowiedzi.

Jeżeli macie problemy, pytania i wątpliwości dotyczące biegania, piszcie na Kontakt 24. Zaglądajcie też do naszego Poradnika - publikować będziemy tu kolejne materiały przydatne dla biegaczy.

  • Co za bzdety !
    Wystarczy wyjść i biec ,forma przyjdzie z kilometrami ,nie trzeba badań,zegarków ,super butów i innych idiotyzmów.Po odpowiednim czasie co tydzień będziesz łapać półmaraton ,potem maraton i nie w tym żadnej wiedzy tajemnej .
    ~Biegaj /2016-01-15 02:08

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!