Informacje

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Tylko zakaz
  Tylko zakaz używania pieców na paliwo stałe, jeśli wysokość komina jest niższa niż 100 m nad ziemią jest w stanie zatrzymać to zatruwanie.
  Do tego odpowiednio wysokie kary - np kilkunastokrotność ceny tony węgla - coby nie opłacało się zatruwać. No i odpowiednio duża ilość organów mogących karać - policja, insp. ochrony środowiska, straże miejskie/gminne
  Węgiel tylko dla miejskich ciepłowni.
  ~abc /2017-11-08 13:53
 • Smok
  Robią was za glupków te dziennikarki te psycholożki te kulturolożki te doopolożki....pół wieku temu lata 70 te wszystkie kamienice w miescie kopcily z komina i nikt się nie dusil grały czerwone gitary bitelsi niemen był schabowy golonka lody i to wszystko prawdziwe !!!!! PIĘKNE CZASY !!!
  ~Nikos /2017-11-08 12:41
 • kara
  Kto właściwie za to odpowie? Jest to przecież skumulowane działanie zagrażające zdrowiu oraz ograniczające długość życia.
  marassralas /2017-11-07 16:52
 • Oddychamy trucizną
  Statystyki są powalające. Trzeba zastosować terapię szokową aby do spoleczeństwa dotarło, że smog jest realny i zabija bez litości. Jeśli otwieramy okna to cały smog=truciznę wpuszczamy do środka. Każdy powinien pomyśleć o specjalnej ochronie domu, mieszkania. Polecam ramki i markizy fitrujace, które montuje się na oknie, które otwiera się do przewietrzenia.
  ~Mariso /2017-11-07 10:13
 • zima?
  jaki Smog zima idzie to normalne,mamy zagraniczny wegiel z Ukrainy i z Chin smieci to mamy troche smrodu tyle w temacie winic tylko sprowadzajacego to swinstwo a w kraju pozamykac kopalnie i ceny dzwigac.
  ~benny /2017-11-07 10:07

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zarówno pod koniec stycznia, jak i na początku lutego do Polski nadal będzie nap...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem słabego klina wysokiego ciśnienia....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...