Informacje

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • NIE TRZEBA POMIARÓW ABY WYCZUĆ SMOG W POWIETRZU !
  NA GÓRNYM ŚLĄSKU SMRÓD Z POWODU SMOGU DOSŁOWNIE ZATYKA CZŁOWIEKA JAK WYCHODZI NA DWÓR .A WSZĘDZIE W POMIESZCZENIACH GDZIE SĄ WYWIETRZNIKI TO SMRÓD CZUĆ WIECZOREM W DOMU ! NA TO NIE TRZEBA ŻADNYCH POMIARÓW .A TEN KASZEL WYSTĘPUJĄCY POMIMO BRAKU PRZEZIĘBIENIA TO TEŻ WINA SMOGU !
  ~Meryt /2017-12-20 12:43
 • Sprawdźmy
  Bardzo ważne pytanie. Czy ktoś sprawdził oprogramowanie stacji monitorujących stan zanieczyszczeń powietrza w Polsce? Niektóre zachodnie koncerny wyspecjalizowały się w instalowaniu oprogramowania gwarantującego uzyskiwania „odpowiednich” wyników takich pomiarów. Może tu trzeba by trochę poszperać?
  ~Lelu /2017-12-20 10:51
 • to sztuczne generowanie problemu !
  To też generowanie wzrostu gospodarczego na bazie problemu,który istnieje ale wyjątkowo przejaskrawionego by gospodarka ruszyła a gangrena finansowa mogła zarabiać
  ~RICO /2017-12-20 08:00
 • czy ???
  dzieci ze Śląska dalej mają płacić na tzw. " zielone szkoły" nad morzem ----dlaczego z funduszu ochrony środowiska nie jadą tylko rodzice płacą przeciętnie po 1000 zł za pobyt ----skandal ---zajmowanie wolnych miejsc w osrodkach jak nie ma "sezonu"
  ~zbulwersowana /2017-12-18 20:29
 • SMOG
  Nagle smog smog i smog,smog to nic trują nas w wodzie poprzez dodawanie zbednego F fluoru i chloru, sami zobaczcie jak macie wodę mineralną, później z powietrza rozpylają różne metale np aluminium."To jak wybierać między stryczkiem a plutonem egzekucyjnym"
  ~Waatcher /2017-12-18 17:57

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...